ANA SAYFA   DÖVME   PIERCING   GEÇİCİ DÖVME   DÖVME ÜCRETLERİ   PIERCING ÜCRETLERİ   DÖVME KURSU   TATTOO STÜDYO   İLETİŞİM

 

 

    Piercing Bakımları

    Göbek Piercing Uygulaması

    Kaş Piercing Uygulaması

    Dil Piercing Uygulaması

    Dudak Piercing Uygulaması

    Göğüs Piercing Uygulaması

    Kulak Piercing Uygulaması

    Burun Piercing Uygulaması

    Tragus Piercing Uygulaması

    Septum Piercing Uygulaması

    Genital Piercing Uygulaması

    Kulak Delinir

    Burun Delinir

    Piercing Küpeleri

    Piercing Hijyen Kurallarımız

    Piercing Malzemesi

    Dövme Hijyen Kurallarımız

    Dövme Bakımı

    Dövme Modelleri

    Dövme Tarihi

    Dövme Malzemesi

    Türk Dövme Tarihi

    Piercing Tarihi

    Lost Tattoo Piercing Hakkında

 

 

 

 

PROFESYONEL PERCING FİYATLARI

PROFESYONEL PIERCING ÜCRETLERİ

PROFESYONEL PIERCING UYGULAMA FİYATI

PROFESYONEL PIERCING UYGULAMA ÜCRETİ

 
       
 

 

 

 

 

 

PIERCING FİYATLARI - PIERCING ÜCRETLERİ

Profesyonel piercing stüdyomuzda piercing uygulamalarında piercing stüdyomuzda beğendiğiniz piercing küpesinin ücreti alınıp piercing delim ücreti alınmaz. Piercing kampanyası devam etmektedir. Sadece piercing küpesinin ücretine piercing takıyoruz. Delim ücreti için artı para ödemenize gerek yoktur. Stüdyomuz da titanyum piercing küpesi, niobyum piercing, implantanyum piercing küpesi, bio plast piercing küpesi ve cerrahi çelik piercing küpelerini kullanıyoruz. Piercing küpelerimizin kaliteli olmasından dolayı yapıldıktan sonra alerjik durum yaşamazsınız. Piercing ücreti (piercing fiyatları) aşağıda belirttiğimiz piercing uygulamalarına göre piercing fiyatlandırması yapılmıştır. Piercing ücretlerimizdeki kampanyadan sizde faydalanmak için piercing stüdyomuzu ziyaret ediniz. Profesyonel piercing uygulamalarının yapıldığı lost tattoo piercing stüdyosunda sizde piercing yaptırma ayrıcalığını yaşayın. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda özel  profesyonel piercing uygulamalarınızı uzman piercing sanatçımıza piercing stüdyomuzda güvenle yaptıra bilirsiniz. Profesyonel piercing stüdyomuzda beğendiğiniz piercing küpenizi sadece piercing küpesi fiyatı ödeyerek delim ücreti ödemeden hijyenik koşullarda piercing sanatçımıza istediğiniz profesyonel piercing uygulamanızı piercing fiyatı ödeyerek yaptırınız.

 

 

 

 

PROFESYONEL PIERCING UYGULAMA ÜCRETLERİMİZ

        Burun piercing fiyatı:  50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Hijyen koşullarına uygun olarak burun bölgesinde sol ve sağ tarafa burun piercing hızması ve halka piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız burun piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel burun piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 


 


       Göbek piercing fiyatı: 
50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel göbek piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız göbek piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel göbek piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

        Dudak piercing fiyatı  
50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kurallarına uygun olarak profesyonel dudak piercing uygulaması (çene piercing) yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız dudak piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel dudak piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 


 


       Kaş piericing fiyatı: 
50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel kaş piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız kaş piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel kaş piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

 

 

       Dil piercing fiyatı:  50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel dil piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız dil piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel dil piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

    

 

 

 

       Smiley piercing fiyatı:   50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel smiley piercing uygulaması yapıyoruz. Piercing stüdyomuzda uygulamasını yaptığımız smiley piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel smiley piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

        Kulak piercing fiyatı:
 50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kuralarına uygun olarak profesyonel kulak piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız kulak piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel kulak piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

           

 

 

 

       Kulak delimi (Kulak tabancası ile delim) fiyatı:  10 TL   

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel kulak tabancası ile profesyonel kulak delimi yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız kulak delimi ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel kulak delimi yaptırıp kulak küpesi taktırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

      

 


 


       Tragus piercing fiyatı 50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kuralarına uygun olarak kulak bölgesinde profesyonel tragus piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız tragus piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel tragus piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

 

 

       Septum piercing fiyatı fiyatı:  50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel septum piercing uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız septum piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel septum piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

 

 

         Bayan göğüs piercing fiyatı 50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak bayan göğüs piercing uygulaması (bayan göğüs ucu piercing) yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız bayan göğüs piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel bayan göğüs ucu piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

 

 

       Erkek göğüs piercing fiyatı 50 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel erkek göğüs piercing (göğüs ucu piercing) uygulaması yapıyoruz.

Uygulamasını yaptığımız erkek göğüs piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel erkek göğüs ucu piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

                

 

 

 

       Bayan genital piercing fiyatı 100 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Profesyonel piercing stüdyomuzda hijyen kurallarına uygun olarak profesyonel bayan genital piercing (vagina piercing)uygulaması yapıyoruz. Hijyenik piercing stüdyomuzda uygulamasını yaptığımız bayan genital piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel bayan genital piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

 

 

 

       Erkek genital piercing fiyatı 350 TL   (Sadece Piercing Küpe Ücreti Alınır. Piercing delim ücreti alınmıyor)

Piercing stüdyomuzda hijyen kaidelerine uygun olarak profesyonel erkek genital piercing (penis piercing) uygulaması yapıyoruz. Uygulamasını yaptığımız erkek genital piercing ücreti kampanyamız devam etmekte olup profesyonel erkek genital piercing yaptırmanız için piercing stüdyomuza sizleri de bekleriz.

 

 

            

 

 

 

 

 

 

piercing fiyatı - piercing ücreti - piercing delim fiyatı - piercing delim ücreti - piercing fiyatları - piercing ücretleri

     

   

                               PROFESYONEL DÖVME PIERCING GEÇİCİ DÖVME UYGULAMA STÜDYOSU

         © 1998 LOST TATTOO PIERCING DÖVME STÜDYOSUNUN WEB SİTESİ

www.losttattoopiercing.com.tr